• علی میرصادقی


  • سید علی سهیل میرصادقی متولد سال 1360، از سن 18 سالگی کار مشاوره را آغاز نمود و در همان سالهای اول کاری خود، تجربه کار با دانش آموزان استعدادهای درخشان و رتبه های برتر کنکور سراسری را به دست آورد. سابقه کاری او 15 سال است؛ اما سابقه ی 60 هزار ساعت کارمشاوره، برنامه ریزی و آموزش و مدیریت آموزش را در کارنامه خود دارد. عضو انجمن مشاورین مهام ایران بوده و در حال حاضر هفده کتاب و کتابچه ی آموزشی، روانشناسی و موفقیت در حوزه نوجوان تالیف نموده؛ که در حال حاضر سه کتاب به چاپ رسیده و کتابهای دیگر در دست اقدام برای چاپ است.

   او فارغ التحصیل رشته ی میکروبیولوژی می باشد و دوره های مختلف مشاوره و روانشناسی، مدیریت MBA، مدیریت برند، تبلیغات و منابع انسانی را زیر نظر اساتید بزرگ جهان از جمله برایان تریسی، کوین کلی، دمارتینی و جک کنفیلد گذرانده است. به خاطر فعالیت هایش در ایران، ترکیه، امارات(حضوری ) و انگلستان و آمریکا بصورت حضوری و غیر حضوری، به عنوان یکی از فعال ترین اعضای انجمن مشاوره جهان ( sec ) در سال 2014 انتخاب شد.

                بیش از 100 سایت ایرانی و خارجی معتبر از جمله Motivate us – ezinearticles – sooperarticles- Go article amazines مقاله ها و کتابهای ایشان را عرضه کرده و به عنوان نویسنده برتر انتخاب شده است.

   از این سه کتاب، "برنامه ریزی با دوربین مدار بسته" در سال 92 به عنوان بهترین و خلاق ترین کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب انتخاب شد. کتاب " نقطه،سر خط..." در سال 2013 در جشنواره ی اینترنشنال بوک آواردز آمریکا مقام دوم کتاب جهانی در حوزه نوجوانان و جوانان را کسب کرد و همچنین "برنامه ریزی با دوربین مدار بسته " در سال 2014 در همین جشنواره مقام دوم کتابهای خود یاریِ دنیا را از آن خود کرد.

    

   میرصادقی، چهارهزار دقیقه برنامه ی تلویزیونی در شبکه های یک، دو ، سه ، پنج و شبکه خانگی را در کارنامه اش دارد و یکی دیگر از تالیفاتش با عنوان " چرا نمیذاری بچه ت درس بخونه؟! " در داوری کتابنامه های رشد سال 1393، مناسب معرفی شده و به عنوان کتاب برتر ، در فهرست کتب کمک آموزشیِ آموزش و پرورش قرار گرفت.

      تاکنون بیش از 120 همایش و کارگاه های آموزشی مختلف با جمعیت بالای 700 نفر برای دانش آموزان و خانواده ها برگزار کرده است،; که می توانید در قسمت همایش ها مشاهده کنید .

    

   علی میرصادقی، مردی ایرانی است که خارجی ها هم صحبت هایش را گوش می کنند و کتابهایش را

   می خوانند. مردی که کارآفرین است، احساس خوشبختی می کند و روزانه 14 ساعت تلاش می کند تا

   بتواند موثرتر باشد.

      • آیدا سلیمانی

   علی میرصادقی و هزار حرف حرف نگفته.چقدر حرف راجع به او هست...این وسط منصفانه ترین حرف چیه؟کی میدونه؟ناشر کتابش میگه علی میرصادقی لبخند است و تفکر..این حرف خیلی دل نشینه ولی من ترجیح میدم بگه علی میرصادقی هزار حرف نگفته است.هزارتا ناگفتنی...چه ناگفتنی هایی که ما راجع بهش نمی گیم و چه ناگفتنی هایی که اون تو دلش داره....


   پرشیا رزاقی

   ع:عالی
   ل:لازم
   ی:یار همیشه حاضر
   م:محبت
   ی:یوم ها
   ر:راه روشن
   ص:صادق
   ا:آرامش
   د:دوست
   ق:قاصد
   ی:یک سال بارسایی بودن
   یک سال بارسایی شدن باعث شد که همیشه بارسایی بمونم.در کنار خاص ترین دوستام.عالی ترین برنامه ها و روزهای قاصدی که آرامش و صداقت و محبت و همه ی بهترین ها و خاص ترین ها رو توی وجودم جا داد و را زندگی برام روشن شد و همه ی اینا در کنار یار همیشه حاضر بارسا علی میرصادقی رقم خورد....   احسانه زمانی

   شاید نسبت دادن معجزه به علی میرصادقی خیلی کم باشه!!معجزه ای که اگر قدرشو بدونی...اگه به واژه واژه ی حرفاش گوش کنی...اگه ته ته حرفاشو با همه ی وجدت بگیری...اونوقت حتما به هر نقطه ای که دلت می خواد میرسی.حتی اگه اون نقطه بالاترین نقطه دنیا باشه....


   شقایق کیان زاد

   یک مشاور خوب کسیه که در عین حال که خوبی های آدمو میگه،بدی هاشم رک بگه...خیلی خوشحالم که چنین اخلاقی رو دارید و واقع بین هستید.. امسال خیلی چیزا از شما یاد گرفتیم هممون..ولی کاش هیچ وقت نه ما نه شما این حرفای خوبو یادمون نره و تو زندگیمون پیادشون کنیم و صرفا فقط به زبون نباشه....


   سارا مراحمی

   یه استاد،کسی که واسه هر لحظه ی زندگیش برنامه داره.هر کاری که می کنه می دونم پشتش کلی فکر هست و حتما هدفی داره.روزی که توی همایشش نشستم،حرفاشو گوش دادموهدفش همون هدف بزرگی بود که بارها و بارها با خودم تکرار کرده بودم وبالاخره پیداش کردم.یه کسی که خدارو می شناسه،انسانیت رو قبول داره،دنبال اینه که همه چی رو درست کنه،من همیشه شاگردشم و همه ی تلاشمو می کنم تا هدفش و آرزوش تحقق پیدا کنه.مشاور من و استادم قدرت اینو داره که دنیا زو تغییر بده.کسی که واسه هر لحظه اشتباه ما نگرانه.انگاری از توی چشمات می خونه که این هفته باید چه درسی بهت بده.اون همه ی شاگرداشو قبل از اینکه شاگردش بشن صدا می کنه..من صداشو شنیدم.فقط امیدوارم یادش نره یه کسایی بهش ایمان دارن و کمر همت رو بستن که تا آخر این دنیا باهاش همکاری کنن.یادش نره که من که شاگردشم واسه تحقق هدف بزرگی اومدم شاگردش شدم....


   فاطمه مهری

   آقای میر صادقی دلسوزترین مشاوری هستند که تا به حال دیدم... امسال اولین سالی است که خانواده ی من از من دفاع نمی کنند و اعتماد صد در صد به سیستم دارند و هر اتفاقی که می افتد من را مقصر می دانند و این تنها به خاطر وجود آقای میرصادقی و مدیریت خوبشون روی کادر بارساست.


   تینا فهیمی:

   آقای میرصادقی:"یه روح پیشرفته" فکر کنم همه چیز تو این خلاصه بشه... یه کم زمینی تر:از اون دسته آدمایی که کم پیدا میشن،که خیلی راحت میشه به حرفاشون اعتماد کرد و خخیالت بابت همه چیز راحت باشه...


   شبنم رفیعی:

   به نظر من آقای میرصادقی انسان خاصی هستند..انسانی که چگونه زندگی کردن رو بلده..انسانی که دوست داره هر کاری از دستش بر می یاد برای هم نوعاش انجام بده...دوست داره همه درست زندگی کنن و از زندگیشون لذت ببرن.من خیلی چیزا رو از آقای میرصادقی یاد گرفتم و الان و برای همیشه از بارسایی بودن خودم خوشحالم و خدارو شکر می کنم که بارسایی هستم....


   مریم حیدر دوست:

   هیچوقت فکر نمی کردم که جز خانواده ام و خودم ،آینده ام برایش اینقدر مهم باشه و با تمام وجودش خواستار سر بلندی کشورش توسط جوانان جامعه باشه.وقتی که از دور نگاه می کنی متوجه میشی که هر سال داره جامعه ی کوچکی را برای سربلندی و موفقیت یک جامعه بزرگتر تربیت مکند و حتی برای بدترین شاگردش احترام قاعل است و تا آخرین لحظه به پیشرفت شاگردش امید دارد...


   ملینا اوکتایی:

   کسی که انگار شروع زندگی رو بهم یاد داد! کسی که به قول کیمیاگر حیات رو بلده و داره به همه جهان فریاد می زنه که زندگی خیلی قشنگتر از چیزیه که بهش فکر می کنیم.کسی که وقتی راجع به چیزی یا کاری حرف می زنه اون واسم اونقدر قشنگ و دوست داشتنی می شه که دلم می خواد همیشه انجامش بدم حتی اگه حل تمرینای خشک فیزیک باشه!!! کسی که علاوه بر شروع،ادامه زندگی رو بهمون یاد داد و بهمون فهمون که"خاص ترین باشیم"


  • مصاحبه ی منجمی

   سید علی سهیل میرصادقی متولد1360در محله ی شمیران,پس از قبولی در دانشگاه ,رشته ی میکروبیولوزی ,کار در موسسه های کنکور زمان خودش را شروع کرد ,شاگردی در محضر اساتید بزرگ روانشناسی,همچون "برایان ترسی" و"کوین کلی"باعث شد تا همگان متوجه استعداد زیاد او در امر مشاوره روحی –انگیزشی شدند ,تا جایی که توانست در مدت کوتاهی موفق به کسب مدارک معتبری در زمینه ی برنامه ریزی و مشاوره شود.از آنجا که موسسه ها ومدرسه های زمانش قادر به اجرای صحیح برنامه های مشاوره ای ودرسی او نبودند.در سال 1381اقدام به تاسیس اولین دپارتمان تخصصی مشاوره ی تحصیلی با نام "بارسا "کرد.این دپارتمان در همان سال های اول موفق به کسب رتبه های برتر کنکور شدتا آنجا که دانش آموزان بسیاری از مدرسه های مطرح خواستار شرکت در جلسات مشاوره وبرنامه ریزی علی میرصادقی در بارسا شدند.ازآنجا که امکان پاسخ دهی به سیل مشتاقان نبود,علی میر صادقی شروع به برپایی همایش ها و"workshop"های متعددی نمود که در زمینه ,رکورد دار پر جمعیت ترین همایش ها ی کنکوری وروحی-انگیزشی شد.دامنه شهرت او تا آنجا ادامه پیدا کرد که از طرف صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران دعوت به همکاری شد وبرنامه ی مشاوره ای او در شبکه اول سیما پر مخاطب ترین برنامه ی مشاوره ای تلویزین انتخاب شد.
   از جمله تالیف های او میتوان "کتاب برنامه ریزی با دوربین مداربسته"اشاره کرد که تنها کتاب مشاوره ی ایرانی ست که به زبان خارجی نیز ترجمه شده است.سایر تالیف های او عبارتند از:

   "امسال سوالها لو میره" "تا آخرش باهاتم" "مامان بابا خواهش میکنم" "توهم گول خوردی" "بچه ات را درست بار بیار" "رزیم فکری"


   علی میرصادقی به عنوان مدیر وموسس بارسا,در حال حاضر مدیریت علمی و مشاوره ی دو دبیرستان در منطقه ی 1و2رادر در دست دارد که تنها دبیرستان هایی هستند که زیر نظر مستقیم خود او اداره میشوندوسایر دبیرستان های مناطق مختلف تنها از الگوی مشاوره ای او استفاده میکنند.
   علی میرصادقی که در شروع کار موفق به ابداع روش روحی-انگیزشی منحصر به فردی به نام "studycoach"شده بود.در ادامه فعالیت های آموزشی خوددر سال گذشته موفق به ایجادوثبت تکنولوزی جدید آموزشی "مدرسه ی مطالعاتی"شد که از سوی مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد بسیار مورد توجه قرار گرفت.

   امیر حسین منجمی


  • رولی تاجیک

   تو دستم رو گرفتی و بلندم کردی که نه تو من رو به پرواز درآوردی... چه سخاوتمندانه هدایت،که نه حمایتم کردی...چشمانم به زیر بود تو سرم را بالا آوردی آسمان را که نه خدا را نشانم دادی ...تو بودایی،تو مسیحی نه نه تو همانی که مرا از نو متولد کردی و من چه خوشحال که نه چه خوشبختم که اولین الهه از جنس مرد را دیدم!


   اخوان


   به نام او ...
   همه ي انسان ها اهداف و آرزوهاي بزرگي در زندگي خويش دارند كه اكثريتشان براي چگونگي رسيدن به اهداف و آرزوهايشان فكر مي كنندو از قليل اند ميانمان كه به معناي واقعي براي رسيدن تلاش مي كنند!!!!
   اما ... راستي يك سوال در ميان ما انسان ها چه كساني هستند كه براي رسيدن ما به آرزوهايمان فكر كنند و حتي تلاش هم بكنند ؟؟!!!
   او كسي است كه دانست و درك كرد خوشبختي و موفقيتش را،زماني حاصل خواهد شد كه براي موفقيت و خوشبختي انسان هاي سرزمينش تلاش كنند...


   سارا اوقادنی

   سالهاست در اين راه قدم برمي دارد و خالصانه تلاش كردن را كليد پيروزي مي داند. پيشه اش شده است كه با لبخند يك انسان بخندد و همراه با گريه اش در انديشه يافتن راه حلي باشد.
   سيد علي سهيل ميرصادقي را مي گويم استاد بزرگي كه به لطف و ياري خداي مهربان اين شعار را در ما ايرانيان بارسايي به شعوري عميق تبديل كرده است:
   (( ايران منتظر ما باش سهمي از آبادانيت از آنِ ما بارسايي ها خواهد بود ))

   فریال صفرزاده

   علی میرصادقی،انسانی که شاگردی کردن براش یکی از لذت بخش ترین کارهای دنیاست ، شاید بشه گفت یکی از مهربونترین هایی که تو کار جدیه ترینه ! بهترین رفیق دنیاست که وقتی به کمکش نیاز داری همیشه هست و حمایتت می کنه و بهت تو رسیدن هدف ، کمک می کنه و در عین حالی که اشتباهاتت رو در طول مسیر بهت گوشزد می کنه. فون همیشه بهترینه
   سید علی سهیل میرصادقی معلمم ، مشاورم و همراه همیشگی ما بارسایی ها بوده و هست!
   تو یه جمله خلاصه بگم ، علی میرصادقی یعنی مرد بزرگ.
   هیچ تعریف دیگه ای از تمام موفقیت های این مرد به نظرم نمی شه داشت.   نیلوفر حصاری

   علی میرصادقی کماندوی ارتش بارسا،مردیت که جنگیدن و ادامه دادن رو هم بلده و هم اونو به همه یاد می ده آخه ادامه دادن مهمترین عامل موفقیت
   و هیچوقت کوتاه نمیاد برای رسیدن به هدفش. البته اینم که به کم قانع نممی شه و همیشه به دنبال بهترین هاست.   شیده دستجردی

   می گن علی میرصادقی رو تعریف کن! ای کاش می شد!
   چندین قطب کاملا مجزا : برادر مهربون ، رییس جدی ، پر انرژِ ، حامی ....
   سر سخت تو مسایل کاری و کمک همیشگی تو مسایل شخصی آدم های اطرافشش


  • آقای جوانبخت دبیر فیزیک علی میرصادقی را محبوب همه ی آنانی که در کنارش هستند می سازد، دانش آموز،همکار، دبیرو... تند می سازد، دانش آموز،همکار، دبیرو... آقای جوانبخت دبیر فیزیک
   آقای چاوشی دبیر عربی

   اودارای مدیریت همراه باسخت گیری لازم برای دانش آموزان ودقت نظر دربرنامه های دانش آموزان وعلاقمندبه نتیجه مطاوب، برای همه ی آنهاست.
   امیدموفقیت برای اودارم.

   آقای چاوشی دبیر عربی
    آقای دکتر کیوان دبیر ادبیات

   به نام خدا
   من در دوره ی پیش دانشگاهی ، معلم آقای علی میرصادقی بودم.
   واکنون چندسال است که همکارایشانم.
   آنروز،کتجکاو بودن ایشان رادریافتم وامروزدریافته ام که جوانی است باهوش،سریع الانتقال ،مبتکرودرمجموع،خودساخته. به نظرمن ،ایشان ونظایر ایشان،مصداق این بیت اند:
   موجیم که آسودگی ما،عدم ماست                            مازنده به آنیم که آرام نگیریم.

    آقای دکتر کیوان دبیر ادبیات
   آقای رخشانی فر دبیردینی

   اودارای مدیریت همراه باسخت گیری لازم برای دانش آموزان ودقت نظر دربرنامه های دانش آموزان وعلاقمندبه نتیجه مطاوب، برای همه ی آنهاست.
   امیدموفقیت برای اودارم.

   آقای رخشانی فر دبیردینی   آقای سعیدی دبیر فیزیک

   انسانی زحمت کش – دقیق – پیگیروبرنامه ریزمی باشندوتمام تلاش اوبرای بهبود وضع دانش آموزان جهت موفقیت بیشتر آنهادر کنکور می باشد.

   آقای سعیدی دبیر فیزیک

    

   آقای نوری زاده دبیر شیمی

   اگه به من بگن بعدازسالها کارباعلی میرصادقی ، ایشون را دریک عبارت توصیف کن.می گم:
   جوان پخته،پرتلاش وامیدواربه آینده
   جوانی که در طول سالها کارمشاوره ایش تمام فوت وفن های کاررویادگرفته واگه بی اغراق بخوام بگم درکارمشاوره وبرنامه ریزی تحصیلی بی رقیبه . مشاور وبرنامه ریز قوی به قول بچه ها خفن که خودش مدرس هم بوده وشاید به همین دلیل است که به همه ی دروس وسرفصل ها اشراف وتسلط کافی دارن.
   البته به نظرمن مهم ترازبرنامه ریزی تحصیلی عالی ،درس اخلاق،پشتکار،انگیزه وروحیه ای است که به بچه ها میدن تادرمراحل بعدی زندگی خودساخته باشن وراه روازچاه تشخیص بدن.
   من هم براشون آرزوی توفیق روزافزون دارم.

   آقای نوری زاده دبیر شیمی

    

   آقای سیف الهی دبیر زبان

   آقای میرصادقی معنای واقعی رفاقت و مدیری توانا می باشد.
   امیدموفقیت برای اودارم.

   آقای سیف الهی دبیر زبان
   آقای مخدومی دبیر هندسه

   میگن بشر به هر کاری فکر کرده بالاخره انجامش داده علی میر صادقی برام تأئید این جمله است.

   آقای مخدومی دبیر هندسه


  • نام آلبوم : علی میرصادقی در صدا و سیما
   تعداد تصویر: 2
   آخرین ویرایش: 06/12/1390
   نام آلبوم : چگونه مطالعه کنیم
   تعداد تصویر: 1
   آخرین ویرایش: 06/12/1390
   نام آلبوم : چگونه انتخاب کنیم
   تعداد تصویر: 2
   آخرین ویرایش: 06/12/1390
   نام آلبوم : همایش نقطه سرخط 1390
   تعداد تصویر: 4
   آخرین ویرایش: 03/11/1391
   نام آلبوم : جوایز بین المللی بارسا
   تعداد تصویر: 1
   آخرین ویرایش: 06/02/1393
   نام آلبوم : همایش «تازه های آموزش و مشاوره تحصیلی دنیا»
   تعداد تصویر: 5
   آخرین ویرایش: 29/10/1392
   نام آلبوم : همایش «تازه های آموزش و مشاوره تحصیلی دنیا» 4 بهمن
   تعداد تصویر: 2
   آخرین ویرایش: 04/11/1392
   نام آلبوم : همایش نقطه،سرخط... 92/11/18
   تعداد تصویر: 3
   آخرین ویرایش: 20/11/1392
   نام آلبوم : همایش نقطه سرخط...25/11/92
   تعداد تصویر: 2
   آخرین ویرایش: 28/11/1392
   نام آلبوم : همایش نقطه سر خط... 2 اسفند 1392
   تعداد تصویر: 9
   آخرین ویرایش: 03/12/1392
   نام آلبوم : کارگاه هوای تازه کیش
   تعداد تصویر: 8
   آخرین ویرایش: 05/11/1393